מר רפי גמזו - סמנכ"ל האגף לקשרי תרבות ומדע

משרד החוץ

אורחות ואורחים יקרים,

ברוכים הבאים לישראל ולירושלים לרגל המהדורה ה-26 של הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים.

האגף לקשרי תרבות ומדע (קשתו"מ) במשרד החוץ, רואה לעצמו לכבוד להיות שותף מסור של הפסטיבל מזה שנים רבות ולארח מנהלי פסטיבלים מן העולם, אשר במהלך שבוע הפסטיבל נחשפים לאמנים הישראלים הוותיקים,  כמו גם הצעירים ופרחי בתי הספר לאמנות ובוגריהם.

חשיפה זו, כבר הוכיחה את עצמה והובילה להידוק הקשרים ושיתופי הפעולה התרבותיים בין ישראל לעולם והולידה גם הזמנות רבות לאמנים להשתתף בפסטיבלים בינלאומיים.

תיאטרון הקרון - יוזם ומפיק הפסטיבל מקיים גם השנה אירוע מיוחד במסגרת הפסטיבל: Luuuuna Park   - פרויקט  בין תחומי בהנחייתם של הדס עפרת ושחר מרום.

השנה נרקם שיתוף פעולה ייחודי עם ימקא, ירושלים – אכסניה המייצגת ערכי שוויון ושיתוף פעולה בין קהילות ודתות שונות. במסגרת הפסטיבל יתארחו הצגות דו לשוניות, בערבית ובעברית, וכך תהיינה מיוצגות בפסטיבל שתי השפות הרשמיות שלנו.

על כל הפעולות החשובות מבית היוצר של ה "קרון", כולל פסטיבל נפלא זה, אחראים דליה יפה מעין והצוות המסור העובד לצידה, הראויים לתודות, שבחים ותשואות.

אני מאחל לבאי הפסטיבל, לאמנים מן הארץ ומחו"ל ולמנהלי הפסטיבלים שהגיעו מעבר לים הנאה רבה, חוויה אמנותית מרגשת ולכולנו - שלום ושלווה והנאה משפע היצירה הישראלי.

בברכה,

רפי גמזו

סמנכ"ל ראש האגף לקשרי תרבות ומדע

משרד החוץ